< zpět na událost

Řečník

Jaroslava Rezlerová

Generální ředitelka
ManpowerGroup Česká republika a Slovenská republika

Absolventka filozofické fakulty University Karlovy, obor francouzský a český jazyk a literatura

Získala titul DESS (francouzská obdoba MBA) na univerzitě v Lille ve Francii a na VŠE Praha.

V letech 1997 – 2001 spoluzakládala a pracovala pro Francouzsko-českou obchodní komoru. Po svém odchodu byla opakovaně po čtyři roky zvolena členkou představenstva a viceprezidentkou.

Od poloviny roku 2001 působí jako generální ředitelka Manpower Česká republika, od října 2007 je generální ředitelka Manpower i na Slovensku. V roce 2012 se stává generální ředitelkou ManpowerGroup Česká republika se zodpovědností za Manpower, Experis a Right Management.  Pod jejím vedením se obrat společnosti zvýšil ze 75 mil. na 3,3 mld. Kč. V současné době poskytuje ManpowerGroup v České republice a na Slovensku, díky své síti 35-ti poboček v České republice a 5-ti poboček na Slovensku, služby 1 200 firmám, kterým vyhledá 24 000 nových spolupracovníků za rok.

 

Je zakládající členkou a od prosince 2010 prezidentkou Asociace poskytovatelů personálních služeb – APPS, sdružující největší personální a pracovní agentury. Asociace se významně podílí na změně legislativy pracovního práva směrem k větší otevřenosti a flexibilitě a snaží se vytvářet podmínky pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil.