< zpět na událost

Řečník

Mårten Runow

Owner and Founder
Performia International

Marten Runow je majitel a zakladatel společnosti Performia International, ta sdružuje několik mezinárodních náborových firem, která v posledních 20 letech zpracovala více než 750 000 žádostí o zaměstnání pro 15 000 různých společností. Mimo jiné je uznávaným mezinárodním koučem a řečníkem, zaměřuje se na semináře určené top manažerům z různých oblastí byznysu. Jeho semináře přispěly ke zvýšení produktivity mnoha velkých podniků.

Jeho vizí je pomáhat firmám po celém světě zefektivňovat náborový proces a umožnit nábor produktivních zaměstnanců. Expanzi a budování společnosti považuje za nesmírně obohacující výzvu. Klienti za jeho pomoci expandují a stávají se vice produktivními. 

Za pomoci špičkových programátorů se mu podařilo vytořit on-line Systém Performia určený pro výběr a testování zaměstnanců. Po 8 letech vývoje tak nyní představuje jedinečný nástroj, který pomáhá s výběrem nejvhodnějších kandidátů pro pracovní pozici.

Jedním z problémů, který zbývalo vyřešit, byla preselekce CV, které byly doručeny společnosti na základě pracovního inzerátu, a to takovým způsobem, aby ve velkém množství životopisů došlo k výběru těch nejlepších kandidátů. K vyřešení tohoto specifického úkolu v náborovém procesu, vyvinul Marten Runow nový online systém nazvaný Interspeedia.

Systém Interspeedia umožňuje vyvěsit pracovní inzerát, pohotově komunikovat se všemi kandidáty, generovat automatické odpovědi, zasílat uchazečům základní dotazníky, na základě kterých stanoví jejich produktivitu a kvalifikaci, roztřídit jednotlivé uchazeče do složek a vytvořit komplexní report ke každému z uchazečů. Systém nabízí pokročilé funkce hledání, které mohou být upraveny na míru dle požadavků klienta. Všechny funkce tak výrazně zrychlují náborový proces a selekci potenciálně nejlepších uchazečů o zaměstnání.