< zpět na událost

Řečník

Eva Žáková

HR Manager
Foxconn Technology CZ s.r.o.

Eva Žáková  pracuje  ve společnosti Foxconn v Kutné Hoře od roku 2010, od ledna 2016 na pozici HR Manažera. Na personálním oddělení působí téměř od počátku vzniku divize, tedy i od vzniku oddělení samotného.  Měla jedinečnou příležitost být součástí budování a rozvoje celé firmy, týmů i jednotlivců. Z pohledu řízení lidských zdrojů se specializuje zejména na výstavbu a nastavení širokého portfolia služeb, systémů a strategií.

S vědomím toho, že společnost je součástí řetězce, který se bez klíčových článků rozpadne, postupně naplňuje vizi Foxconnu coby komunitní společnosti, která hledá a naplňuje společné zájmy všech zapojených.  Propojuje společnost, její zaměstnance, místní organizace, dodavatele i zákazníky. Aktivity vedou ke zvyšování spokojenosti zaměstnanců a postupné změně vnímání společnosti coby dobrého a významného regionálního zaměstnavatele.

O výsledcích kvalitně odvedené práce mluví také ocenění 2. nejlepšího zaměstnavatele v České republice v kategorii do 5 tis. zaměstnanců, které Foxconn v roce 2015 získal.