< zpět na událost

Řečník

Tomáš Krátký

ředitel
SMART CITY POINT

Mgr. Bc Tomáš Krátký již během svých studií na Metropolitní univerzitě Praha a Panevropské vysoké škole pracoval Tomáš Krátký jako obchodní zástupce farmaceutické generické společnosti UROCONT. Později se stal Branch Managerem této společnosti.

Začátkem roku 2014 začal Tomáš Krátký pracovat jako politický manažer a nastoupil na pozici Krajského manažera Pardubického kraje jednoho z vládních politických subjektů. Po úspěšně absolvovaných volbách do Evropského parlamentu a následně volbách ,,komunálních“ postoupil v hierarchii o stupeň výše a vedl celou divizi krajských manažerů.

V druhé polovině roku 2015 dostal nabídku podílet se tvorbě platformy SMART CITY POINT, která vznikla jako reakce na neuspokojivý stav ukotvení koncepce Smart Cities v ČR a jejíž hlavním cílem je otevřít dialog mezi zástupci české veřejné správy a soukromého sektoru ve snaze koncepci Smart Cities efektivně uchopit a aplikovat. Tomáš Krátký je dnes ředitelem SMART CITY POINT a za osobní cíl si klade pozvednout tuto platformu na pozici celorepublikového lídra v oblasti Smart Cities poradenství.