< zpět na událost

Řečník

Patrik Gescheidt

Key Account Manager pro regálové systémy
Linde Material Handling

V oblasti skladových a logistických řešení působí již 14 let. V roce 2008 začal úzce spolupracovat se společností Linde Material Handling Česká republika, kde od roku 2012 působí na pozici vedoucího oddělení Linde řešení a neustále rozšiřuje tým odborných spolupracovníků, kteří mají za úkol přinášet svým zákazníkům nová inovativní logistická řešení a co nejefektivněji uplatnit manipulační techniku Linde, speciální manipulační prostředky a automatizaci. Hlavní důraz klade na proveditelnost, smysluplnost a prokazatelné přínosy realizovaných řešení.

Podílel se na významných projektech v oblasti e-commerce (E-commerce Holding, a.s., TIREX TYRE, GECKO INTERNATIONAL a dalších.)

Stojí za jedním z nejvýznamnějších projektů loňského roku v této oblasti, distribučního centra společnosti Internet Mall, a.s. v Jirnech, kam společnost Linde Material Handling Česká republika dodala komplexní dodávku skladových technologií a manipulační techniky a zastřešila celkovou koordinaci se zhotovitelem stavby, dodavatelem automatizace a požárního zabezpečení.

Kromě dodávek regálových systémů a standardní manipulační techniky má zkušenosti s dodávkami speciálních čtyřcestné techniky pro manipulaci s rozměrným materiálem, implementaci mobilních regálových systémů a v současnosti také stále více se rozvíjející automatizaci včetně plně automatizovaných vozíků Linde.

Významnou součástí činnosti oddělení Linde řešení je příprava optimalizačních logistických studií pro projekty většího rozsahu. Cílem je poskytnout zákazníkům maximum informací, doporučení a v praxi ověřených zkušeností a referencí, aby mohli správně vybrat nejvhodnější technologii.

 

Projektová podpora. Koordinace projektů. Příklady realizovaných optimalizačních studií a jejich přínosy pro zákazníky. Překvapující závěry konkrétních logistických optimalizačních studií.