< zpět na událost

Řečník

Jiří Cee

vedoucí logistiky
ŠKODA AUTO a.s.

Ing. Jiří Cee

Je ženatý, má 2 syny a 5 vnoučat.

Vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Pardubicích, a poté i postgraduální studium při ČVUT se zaměřením na pedagogiku a psychologii. Později absolvoval i postgraduální ekonomické studium.

Od roku 1970 pracoval v automobilových závodech ve Vrchlabí na různých pozicích. Od roku 1989 byl činný jako obchodně ekonomický ředitel a od roku 1991 jako vedoucí logistiky ve Vrchlabí.

V roce 1996 byl jmenován vedoucím logistiky nového závodu Škoda Auto v Mladé Boleslavi na výrobu vozu Octavia. Od roku 2000 působí jako vedoucí logistiky značky ŠKODA AUTO a.s.

Získal jedno z nejprestižnějších ocenění „Gryf za logistickou osobnost roku 2014“ a také zlatou medaili v evropské soutěži za nejlepší logistický projekt roku 2014.

Příležitostně přednáší na vysokých školách.

 

Moderní logistika představuje zásadní prvek řízení firmy a neměla by se podceňovat. V různých koutech planety se ovšem vyvíjí úplně jinak. Logistika ŠKODA AUTO jednoznačně potvrzuje svými procesy korporátní slogan „Simply Clever“. V našich procesech jsou zohledněny všechny nejdůležitější elementy, mezi nimiž je třeba udržovat přirozenou rovnováhu. Do těchto elementů řadíme kvalitu, efektivitu, optimální náklady, transparentnost, jednoduchost a zároveň spolehlivost. To vše potom aplikujeme s ohledem na inovace a Green logistics. Aby bylo možné držet krok s rychlostí, jakou se dnešní logistika vyvíjí, je nutné kontinuálně obnovovat stávající procesy a zavádět nové, abychom mohli obstát a prosazovat se v náročném světě automobilového průmyslu.