< zpět na událost

Řečník

Jaroslav Bazala

senior konzultant a jednatel společnosti, prezident
PQL poradenství pro kvalitu a logistiku, s.r.o., Logistická akademie

Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

Je prezidentem Logistické akademie, zakládajícím členem Komory logistických auditorů v ČR a na Slovensku, členem americké asociace APICS a majitelem společnosti PQL poradenství pro kvalitu a logistiku, s.r.o.

Od roku 1995 odborně působí v oblasti logistiky jako poradce, projektant, lektor a auditor. Svou profesní kariéru zahájil jako projektant automatizovaných systémů řízení výrobních procesů a po dlouhodobé pracovní stáži v Nizozemí se majoritně věnuje logistice.

Je řešitelem významných logistických projektů pro společnosti VÍTKOVICE a.s., BONATRANS GROUP a.s., TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a.s., TATRAVAGÓNKA POPRAD a.s., HELLA AUTOTECHNIK s.r.o., BOCHEMIE a.s., KOFOLA a.s., HM Partners s.r.o. a dlouhou řadu dalších velkých, středních i malých firem.

Manažerské zkušenosti získal jako první ředitel logistiky společnosti BONATRANS GROUP a.s.

Vedle řešení a realizace logistických projektů je zejména vyhledávaným lektorem a trenérem. Je hlavním autorem rozsáhlé publikace „Logistika v praxi“ vydavatelství Verlag Dashöfer.

Moto:

Souhlasím s Henry Fordem, který řekl: „Máte pravdu, pokud si myslíte, že něco nemůžete – a rovněž když si myslíte, že můžete!“