< zpět na událost

Řečník

Gabriela Lachoutová

předsedkyně představenstva
J&T Family Office, a.s.

Předsedkyně představenstva J&T Family Office a.s., členka představenstva J&T Finance Group SE, předsedkyně správní rady a spoluzakladatelka Nadačního fondu J&T a Nadácie J&T, jednatelka J&T Concierge, s.r.o.

Gabriela Lachoutová působí v představenstvu J&T Finance Group od roku 2009. Jako předsedkyně představenstva J&T Family Office se věnuje především VIP klientům a multigenerační správě majetku. Mimoto je také spoluzakladatelkou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu J&T a Nadácie J&T, které se zaměřují zejména na pomoc dětem formou podpory náhradní rodinné péče, pomoc rodinám v nouzi a lidem s handicapem.

Počátek její kariéry ve skupině J&T se datuje od roku 1999. První zkušenosti získala jako asistentka ředitele J&T Asset management a privátní bankéřka. Později se vypracovala na ředitelku odboru Privátní bankovnictví. V roce 2006 zasedla do řídicího výboru Privátního bankovnictví a roku 2013 založila v J&T Bance divizi Family Office, která se v dubnu 2014 stala samostatnou společností zaměřenou především na správu rodinného majetku a jeho předávání.

Gabriela Lachoutová vystudovala Ekonomickou univerzitu v Bratislavě, obor bankovnictví. V jejím životě je nejdůležitější rodina. S manželem vychovávají syna Tobiáše a bulteriéra Kokinu. Spoustu času jí zabírá také vlastní kavárna. Pokud jí zbude čas, věnuje se fotografování, pilates, lezení nebo čtení.