< zpět na událost

Řečník

Martina Kirchrathová

Country Manager pro Českou republiku a Slovensko
Ingenico Group

Pracuje pro společnost Ingenico Group na pozici Country Managera pro Českou republiku a Slovensko od 1. 9. 2015.

V posledních dvou letech se Martina věnovala rozvoji nových obchodních příležitostí v oblasti platebních karet, respektivě akceptační sítě na pozici Business Development Director u společnosti MaterCard. Spolu s obchodními partnery uvedla na trh několik významných inovativních řešení jako je platba kartou u nápojových automatů, ve veřejné dopravě a zejména státní správě.

Vystudovala univerzitu Jana Amose Komenského v Praze a získala titul BA v oboru andragogiky. Již během studií začala pracovat ve společnosti Český Telecom a jeho právních nástupcích, kde působila více než třináct let. Přes sedm let se věnovala vedení obchodního týmu pečujícího o korporátní klientelu. Spolu se svým týmem měla za úkol kontinuálně posilovat portfolio zákazníků s cílem maximalizovat nejen výnosy, ale také zvyšovat zákaznickou spokojenost, a v neposlední řadě být lídrem v technologických inovacích.  

Její strategie je založená především na budování dlouhodobých vztahů a prodeji založeném na hodnotové nabídce a odborném poradenství.

Ve volném čase se Martina ráda věnuje coachingu a vzdělávání dospělých pod záštitou CarpeDiem.CZ a projektu edukateria.cz.  Relaxuje v okruhu svých nejbližších ideálně u sportu, má ráda golf, tenis, plachtění, malování a hlavně  pobyt venku, ať už strávený péčí o zahradu a bonsaje, tak dlouhými procházkami se psem.