< zpět na událost

Řečník

Ondřej Popelka

zástupce ředitele a člen představenstva
J&T Family Office, a.s.

Ondřej Popelka pracuje v J&T od roku 2006, kdy byl z pozice privátního bankéře zodpovědný nejen za správu financí a portfolií fyzických i právnických osob, ale také za akvizice, strategický rozvoj a vývoj nových produktů. V letech 2010 - 2013 vedl privátní bankovnictví ve švýcarské  J&T Bank s plnou zodpovědností za jeho provoz, působení a rozvoj. Po návratu do České republiky působí Ondřej Popelka na pozici zástupce ředitele J&T FAMILY OFFICE, kde pro klienty z nejvyššího segmentu řeší multigenerační správu majetku.

Svou profesní kariéru začal v roce 2000 jako konzultant v oblasti práva a ekonomiky. Byl součástí poradenského týmu, který pro ČSOB zpracovával analýzu akvizice IPB a jednotlivých aktiv z jejího portfolia.

Ondřej Popelka má vystudovanou Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu mezinárodních vztahů v oboru mezinárodní obchod a komerční právo. Druhý titul získal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy.

Ondřej Popelka je ženatý, má dvě děti a mezi jeho záliby patří akrobatické létání, jízda na motorce, golf, lyžování a tenis.